Lázně v hotelu Mandarin Oriental Prague jsou nejlepšími v České republice. V prestižní soutěži uspělo i spa hotelu Le Palais

Praha, 18. 1. 2018 – Velkého úspěchu dosáhl hotel Mandarin Oriental Prague, jehož komplex v centru Prahy vlastní společnost CEFC China. V prestižní celosvětové soutěži World Spa Awards 2017 se lázně pětihvězdičkového luxusního hotelu staly těmi nejlepšími v celé České republice. V silné konkurenci uspěl také další z hotelů z portfolia CEFC China. Mezi nominovanými na zisk ocenění figurovalo Pure Spa v Le Palais Art Hotel Prague.

 

prague-spa-04Třetího ročníku prestižní globální soutěže World Spa Award 2017 se zúčastnilo bezmála 1000 hotelů a wellness & spa resortů z celého světa. Z České republiky bylo nominováno pět adeptů, mezi nimiž nechyběly dva luxusní pětihvězdičkové hotely patřící do portfolia skupiny CEFC China – Le Palais Art Hotel Prague a Mandarin Oriental Prague. Právě Mandarin Oriental dosáhl se svým spa na nejvyšší příčku a porazil tak i silnou českou konkurenci.

„Je to pro nás velmi potěšující zpráva. O to víc, že za Českou republiku jsme měli v nominaci hned dva zástupce. Spa v hotelu Mandarin Oriental Prague se stalo nejlepším českým Spa centrem a první pozici uhájilo i přesto, že mezi nominovanými figurovalo jedno ze zcela nových luxusních spa,“ uvedla Marcela Hrdá, výkonná viceprezidentka CEFC Group (Europe) Company.

spa_le_palaisSpa v hotelu Mandarin Oriental Prague se může pyšnit nejednou zajímavostí. Lázně se rozprostírají ve dvou patrech a jako jediné na světě jsou umístěny v bývalé renesanční kapli, což jim dodává na výjimečnosti. Návštěvníci tak mohou hned v lobby obdivovat pod skleněnou podlahou původní základy gotického kostela. Nabízené terapie zahrnují řadu relaxačních tělových i obličejových procedur a jsou vždy ušité na míru. Podobně vyhlášené a příjemné je také Pure Spa v Le Palais Art Hotel Prague, které nabízí více než 20 speciálních procedur.

„Úspěch spa provozů hotelů z portfolia naší skupiny svědčí o kvalitě zde poskytovaných služeb a výjimečném prostředí, které tyto hotely svým klientům nabízí,“ dodala Marcela Hrdá.

Divize cestovního ruchu společnosti CEFC China je v rámci jejích aktivit v České republice a ve střední Evropě rostoucí a prosperující oblastí. Kromě dvou pětihvězdičkových hotelů Mandarin Oriental Prague a Le Palais Art Hotel Prague do ní spadá také čtyřhvězdičkový Motel One v budově NP 30, kterou CEFC China vlastní, podíl v letecké společnosti Travel Service či investice do cestovní kanceláře Canaria Travel. CEFC China je také strategickým partnerem v investici do Invia Group, největšího hráče na poli travel e-commerce ve střední a východní Evropě.